Sud na daždovú vodu WALLYCAN

Schetelig | Nádrže | Kód: 159623_ANT_270
Rôzne varianty
Dostupnosť
Skladom
Merná jednotka: ks (ks)

Plastová nádrž na zber dažďovej vody v tvare amfory je ideálnym pomocníkom pre praktické a ekologické zachytávanie dažďovej vody. Pomôžu vám šetriť životné prostredie a zároveň poskytnú dostatok úžitkovej vody pre zalievanie vašej záhrady či záhonov.

Kvalitné materiály nádob na dažďovú vodu a ich účelné prevedenia zabezpečujú využitie počas celého roku. Zaujímavé dizajnové modely nádrží na dažďovú vodu umožňujú výber podľa vášho estetického cítenia a harmonického doladenia so záhradou a exteriérom domu, či chaty.

Hlavné výhody:
* spojenie estetického prvku s praktickosťou
* tvar amfory
* ekologický zber dažďovej vody
* dlhá životnosť

Materiál nádrže
Nádrž na dažďovú vodu je vyrobená z odolného plastu, ktorý bezproblémovo prežíva vo vonkajších podmienkach.

Zároveň materiál zabezpečí praktické používanie, jednoduchú údržbu a vďaka nízkej hmotnosti aj ľahkú manipuláciu.

Je odolný voči poveternostným vplyvom, čo zaručí jeho dlhú životnosť a možnosť používania viac rokov. Počas mrazivých dní je dobré nádoby na dažďovú vodu vypustiť, aby sa predišlo ich poškodeniu alebo zničeniu.

Nádrž na vodu v tvare amfory
Amfora sa používala už v starovekom Grécku, kde ju využívali aj ako cenu pre víťazov. Tvar amfory je teda rozhodne veľmi zaujímavým a oku lahodiacim doplnkom každej záhrady.

Umiestnenie nádrže
Keďže ide o zabezpečenie lacného spôsobu zalievania záhrad a záhonov, ktoré je však veľmi ekologické, nádrže na dažďovú vodu nájdu svoje uplatnenie na rôznych miestach ako napríklad dom, chaty, záhradné chaty, záhradníctva, bytové domy s balkónmi a terasami.

Jednoduchá údržba nádrže
Veľkou výhodou, ktorú ocenia záhradkári a majitelia nádrží na dažďovú vodu, je ich ľahká údržba. Stačí ich opláchnuť čistou vodou, prípadne usadené nečistoty odstrániť handrou alebo kefkou.

Používanie nádrže na vodu
Nádrž je vybavená dvoma otvormi s  3/4" závitom, do ktorého je možné pripevniť výpustný kohútik alebo záhradnú hadicu (nie sú súčasťou balenia).

Vodu možno napúšťať cez vrchný otvor alebo zo zadnej strany, kde sú umiestnené dva prelisy, ktoré je možné vyrezať a umiestniť do nich zvod odkvapu.

Objem 270 L
Značka Schetelig
Objem 270 L
Farba Antracit
Farba Terracotta

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty