Skleník Halls Qube

Halls | Skleníky | Kód: HAL03_F09816

Skleník Halls Qube 3,9 až 13,0 m2

Dostupnosť
Skladom
Merná jednotka: ks (ks)

HALLS QUBE

QUBE je novo vyvinutý rad skleníkov, ktorý bol uvedený na trh v roku 2019. V spoločnosti juliana sme hrdí na dizajn a vývoj skleníkov a cieľom série qube bolo vytvoriť moderný a jednoduchý dizajn, ktorý má aj niekoľko jedinečných vlastností. Štvorhranné uzarvreté profily, od ktorých je odvodený názov modelu, poskytujú napriek vzdušnému dizajnu, v ktorom sklo takmer „pláva“, jedinečnú stabilitu. Týmto spôsobom sa z qube stáva elegantný skleník, ktorý svojim čistým nadčasovým dizajnom zapadá do prostredia, v ktorom je postavený. Všetky skleníky qube sú vyrobené z lakovaného hliníka čiernej farby a sú dodávané s tvrdeným bezpečnostným sklom, čo zaručuje efektný vzhľad a pevnosť a neobmedzený výhľad. Sklo je osadené pomocou dvojitej obojstrannej pásky a zasklievacích čiapok,ktorá prilieha na sklo a prispieva k čistej línii. Skleníky sú skonštruované s dvermi na revolučnom posuvnom mechanizme. Poskytuje pevné zavesenie dverí, posúvajú sa hladko a ľahko. V závislosti od šírky skleníka si môžete vybrať medzi jednoduchými a dvojitými posuvnými dverami. Halls qube sa vyrába v továrni v dánskom odense. Halls qube je ideálny skleník pre tých, ktorí chcú pevný skleník, s ľahkým a elegantným vzhľadom.Qube sa stane moderným pestovateľským priestorom vo vašej záhrade, ktorý je možné využIť aj ako priestor na relaxáciu. Perfektná voľba v krásnom ráme.

Na nasledujúcich stránkach si môžete prečítať o mnohých špeciálnych funkciách, ktoré halls qube ponúka.Efektívny skleník s ľahkým a nadčasovým dizajnom. Môže byť jemný alebo výrazný, všetko závisí od výberu prvkov a spôsobu použitia - klasika, ktorú si môžete prispôsobiť a kde si môžete vytvoriť svoj vlastný jedinečný vonkajší priestor. Pevná konštrukcia s novo vyvinutými profilmi, vďaka ktorým je skleník mimoriadne odolný, a ktorý zvládne aj extrémne poveternostné podmienky, ako sú búrky a prívalové dažde. Dôvtipné tvary profilov sú skonštruované tak, aby optimalizovali pevnosť poskytovanú hliníkom. To znamená, že na výrobu profilu sa používa menej hliníka, ale pevnosť je rovnaká ako u iných tradičnejších profilov. Získate silný a pevný skleník s ľahkým a elegantným vzhľadom. Revolučný dizajn posuvných dverí vám poskytne robustné dvere, ktoré sa v koľajnici ľahko posúvajú . Dvere a posúvače sú skonštruované tak, aby sa nezasekávali alebo nevyskakovali z koľajnice, sú veľmi pevné a po zatvorení lícujú so skleníkom čím prispievajú k elegantnej povrchovej úprave.

Nízky prah umožňuje ľahký prístup a umožňuje prejazd malým fúrikom alebo vozíkom. Sklo je pripevnené pomocou zasklievacej lišty, ktorá zaisťuje krásnu povrchovú úpravu. Táto hladká lišta je lepšou voľbou oproti sponám, ktoré narúšajú celkovú estetiku a umožňujú hromadenie nečistôt v ich okolí. V prípade veľkého dažďa široké žľaby odvádzajú vodu do 40mm zvodu (zvodová rúra sa dá dokúpiť ako príslušenstvo). Ich výhodou je, že vedia odvádzať väčšie množstvo dažďovej vody a odvádzať ju na vzdialenejšiu plochu alebo zachytávať a používať na polievanie. To je skvelé pre životné prostredie aj pre úsporu peňazí. Zvodové rúry nie sú súčasťou skleníka, ale je možné ich zakúpiť samostatne. 3 mm tvrdené sklo ponúka zvýšenú bezpečnosť. Vďaka nemu je menej pravdepodobné, že sklo sa rozbije od futbalovej lopty alebo odstrelujúceho kameňa od kosačky. Ak sa sklo predsa náhodou rozbije, rozláme sa na malé kúsky s tupou hranou, čím sa výrazne znížiI pravdepodobnosť zranenia. Tvrdené sklo je dodávané v celých tabuliach, ktoré poskytujú skleníku efektný vzhľad a prispievajú k vzdušnému pocitu. Veľký sklon strechy umožňuje rýchle skĺznutie snehu a zároveň vytvára priestranný interiér s dostatkom miesta na prácu.

Existuje mnoho spôsobov, ako doladiť svoj skleník; od inštalácie políc v rôznych úrovniach až po žalúzie a automatické otvárače vetracích otvorov. Mnoho doplnkov je integrovaných do profilov skleníka, čo vám umožní maximalizovať priestor, ktorý máte k dispozícii, a dodá ďalší rozmer bez toho, aby bol ovplyvnený globálny vzhľad skleníka. Nadčasový štýl halls qube je navrhnutý tak, aby vyhovoval väčšine typov záhrad a domov. Bol vyrobený s použitím nových inovatívnych profilov, ktoré zabezpečujú odolnosť skleníka, ale zároveň majú jednoduchý a elegantný vzhľad. Halls qube môže byť vašim dokonalým úkrytom, kde si môžete prečítať knihu, zatiaľ čo slnko ohrieva skleník, alebo to môže byť vaše malé záhradné laboratórium, kde si môžete vypestovať svoje bylinky, uhorky a fazuľu pre vaše kulinárske hobby.

Model Dĺžka Šírka Výška
pod žľabom
Výška
v štíte
Šírka
dverí
Vetracie
okná
Plocha Tvrdené sklo Farba
čierna
Qube 66 1.98 m 1.98 m 1.35 m 2.19 m 595 mm 1 3.9 m2
Qube 68 2.59 m 1.98 m 1.35 m 2.19 m 595 mm 2 5.1 m2
Qube 610 3.21 m 1.98 m 1.35 m 2.19 m 595 mm 2 6.4 m2
Qube+ 88 2.61 m 2.61 m 1.35 m 2.46 m 1178 mm 2 6.6 m2
Qube+ 812 3.85 m 2.61 m 1.35 m 2.46 m 1178 mm 4 9.9 m2
Qube+ 816 5.08 m 2.61 m 1.35 m 2.46 m 1178 mm 4 13.0 m2

 

Viac info na:

www.skleniky.sk

Variant Qube 816 / 13.0 m2
Značka Halls
Variant Qube 812 / 9.9 m2
Eshop doprava Doprava zadarmo
Variant Qube 88 / 6.6 m2
Variant Qube 610 / 6.4 m2
Variant Qube 68 / 5.1 m2
Variant Qube 66 / 3.9 m2

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Konzoly na police 25 cm 3 ks čierne

Konzoly na police 25 cm 3 ks čierne

 

Skladom

Konzoly na police sú riešením, ako vyrobiť typ police, ktorý sa hodí do vášho skleníka, 25 cm 3 ks

Doprava zadarmo
Solárne napájaný automatický zavlažovací systém

Solárne napájaný automatický zavlažovací systém

 

Skladom

Solárne napájaný automatický zavlažovací systém

Doprava zadarmo
Štartovací MIX

Štartovací MIX

 

Skladom

Štartovacia sada k skleníku

Doprava zadarmo
Vanlet závlahové zariadenie

Vanlet závlahové zariadenie

 

Skladom

Automatické zavlažovacie a prihnojovacie zariadenie

Zvodová rúra pre Qube 2 ks

Zvodová rúra pre Qube 2 ks

 

Skladom

SlúžI na odvádzanie dažďovej vody zo žľabu skleníka.