Rhodovit - mykorhízne huby

Rôzne varianty
Rhodovit - mykorhízne huby

Rhodovit - mykorhízne huby

Predaj skončil

Rhodovit - mykorhízne huby

Rhodovit Prospešné mykorhizné huby pre vresovcovité rastliny Prírodná cesta k zdravým a odolným rastlinám Jediná dávka podporí rastlinu na celý život. Je vhodný pre: Všetky vresovcovité rastliny, predovšetkým: rododendróny, azalky, vres, čučoriedky, brusnice. Toto balenie vystačí napríklad na 30 malých vresov, alebo 3 veľké rododendróny, podľa veľkosti a hustoty koreňov. Prospešné mykorhizné huby sú mikroskopické vlákna, ktoré sa napájajú na korene a prinášajú rastline vodu a živiny. Podporujú rastlinu počas jej celého života, zlepšujú rast, kvitnutie, jej odolnosť a viažu oxid uhličitý v pôde. Úspešnejšie ujatie rastliny a vyrovnaný rast Lepšia odolnosť voči suchu Viac kvetov a plodov Znížená potreba zálievky a hnojenia

Aplikácia:
- Prípravok sa musí dostať do priameho kontaktu s koreňmi rastlín. Vyprázdnite obsah obidvoch vreciek do 1,5l vody a zamiešajte . Do vzniknutej kašovitej zmesi namočte celý koreňový systém tesne pred výsadbou (obr. 1). Pokiaľ nie je možné korene namáčať, aplikujte zmes priamo na korene, alebo do výsadbových jám. Pre vyrastené stromy vyhĺbte niekoľko dier okolo stromu a aplikujte zmes do nich, blízko ku koreňom (obr. 2). Nie je možné rastlinu predávkovať – vyššia dávka zabezpečí lepší rozvoj mykorhizy. Spotrebujte zmes v priebehu jedného dňa.

Varovanie:
- Nadmerné používanie chemických hnojív a systemických fungicídov môže znížiť účinok. Skladujte v chlade a v suchu.

Zloženie:
- 3 druhy mykorhizných húb na tekutom nosiči, rašelinový nosič s prírodnými zložkami podporujúcimi mykorhizu (humáty, minerály), biologicky rozložiteľný polyakrylamid.

Hmotnost 300 g
Hmotnost 100 g
Eshop doprava od 49 € doprava zadarmo

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Akcia Rôzne varianty Outlet
MILANO FULL COLOR keramický kvetináč

MILANO FULL COLOR keramický kvetináč

 

Skladom

Keramické kvetináče (obaly)- dekoračné

Rôzne varianty
Florimo Univerzálne - tekuté hnojivo

Tekuté hnojivo - Univerzálne, Florimo

 

Skladom

FLORIMO UNIverzálne tekuté hnojivo