Plastový kufor na náradie TITAN PROFESSIONAL

Neurčený | Kufre a boxy | Kód: 620003_30AS
Rôzne varianty

Plastový kufor na náradie TITAN PROFESSIONAL

Dostupnosť
Skladom
Merná jednotka: ks (ks)

Plastový kufor na náradie TITAN PROFESSIONAL NT20AS žltý

Ručný prenosný kufor na náradie. Slúži na uskladnenie rôzneho náradia a príslušenstva, kliešte, nožnice, pilníky, kľúče, skrutkovače atď. Po otvorení uzatvárateľného veka, nájdete vyberaciu prenosnú priehradku a pod touto priehradkou úložný priestor. Nechýbajú samozrejme zakladače, hliníkové zámky i držadlá. Kufor je možné zamknúť klasickým zámkom. Box je vhodný aj pre rybárov.

parametre:
    Rozmery (dxšxv): 496x258x240 mm
    Nosnosť: 15 kg


Plastový kufor na náradie TITAN PROFESSIONAL  NT22AS žltý

Plastový kufor, box na náradie 22 "NT22AS TITAN Ručný prenosný kufor na náradie. Slúži na uskladnenie rôzneho náradia a príslušenstva, kliešte, nožnice, pilníky, kľúče, skrutkovače atď. Po otvorení uzatvárateľného veka, nájdete vyberaciu prenosnú priehradku a pod touto priehradkou úložný priestor . Nechýbajú samozrejme zakladače, hliníkové zámky aj držadla. Kufor je možné zamknúť klasickým zámkom.

Parametre:
    Rozmery (dxšxv): 554x286x276 mm
    Nosnosť: 20 kg


Plastový kufor na náradie TITAN PROFESSIONAL NT30AS žltý

Ručný prenosný kufor na náradie. Slúži na uskladnenie rôzneho náradia a príslušenstva, kliešte, nožnice, pilníky, kľúče, skrutkovače atď. Po otvorení uzatvárateľného veka, nájdete vyberaciu prenosnú priehradku a pod touto priehradkou úložný priestor. Nechýbajú samozrejme zakladače, hliníkové zámky i držadlá. Kufor je možné zamknúť klasickým zámkom. Je vhodný aj pre rybárov.

parametre:

    Rozmery (dxšxv): 752x300x304 mm
    Nosnosť: 30 kg

Variant NT30AS
Farba Žltá

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.