Panvica smaltovaná Paella Ø 65 cm

Perfect Home | Doplnky do kuchyne | Kód: IS13396
Akcia

Smaltovaná paella panvica, 65 cm

Dostupnosť
Skladom
51,210 €
42,675 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Paella je typické španielske jedlo z ryže, podobné rizotu alebo kari. Pochádza zo španielskeho mesta Valencie. Ľudia, ktorí v Španielsku nežijú, paellu zvyčajne vnímajú ako národné jedlo Španielska, ale väčšina Španielov ju skôr pokladá za regionálne jedlo vyskytujúce sa v oblasti Valencie. Obyvatelia Valencie ju naopak považujú za jeden zo svojich symbolov.

Smaltovaná panvica Garcima 13396 s uškami je vhodná najmä na prípravu paelly, ale dá sa skvelo použiť aj na grilovanie mäsa, klobás, steakov na otvorenom ohni, na plynovom sporáku, v rúre, na sklokeramickej varnej doske či elektrickom sporáku.

Panvicu smaltovanú s uškami využijete v prírode na paella pokrmy, grilovanie, pečenie ale aj na bežné využitie v kuchyni. Táto malá panvica je vhodná aj na servírovanie.

Panvica je vyrobená z leštenej ocele s následnou keramickou povrchovou úpravou –smaltovaním.

Starostlivosť o smaltovaný riad je veľmi jednoduchá.

Upozornenie: Pri varení so smaltovanou panvicou používajte výlučne drevené, plastové alebo silikónové nástroje. Kovové nástroje môžu poškodiť povrch. Na čistenie nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky – hubky na riad, tekuté prášky.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty