Mulčovacia kosačka DR PRO-26

DR POWER | Profesionálna technika | Kód: DRAT45026BENC

Mulčovacia kosačka DR PRO-26

Dostupnosť
Skladom
Merná jednotka: ks (ks)

Mulčovacia kosačka DR PRO-26

Mulčovacia kosačka DR PRO-26 poskytuje oproti modelu Premier množstvo výhod a väčšiu univerzálnosť.

Pretože je tento model vybavený výkonnejším elektricky štartovaním motorom Briggs & Stratton s objemom 481 cm3 a plnotlakovým mazacím systémom, je vhodný na použitie na svahoch a je schopný prerezávať hrubšie stromčeky s priemerom do 6 cm. Otočné čepele so šírkou 66 cm sledujú obrysy zeme aby zabránili "oskalpovaniu" terénu. Tiež je ich možné demontovať, čo umožňuje nasadiť 106 cm kosačku na trávu alebo 106 cm snehovú radlicu/frézu.

Novinkou je užitočný posilňovač riadenia, vďaka ktorému je manipulácia s týmto silným strojom ľahká. Jednoducho stlačte brzdu na jednej strane a stroj sa otočí okolo tohto kolesa, aby ste mohli ľahko manévrovať okolo stromov a prekážok.

Dostaňte svoju prácu rýchlo bez kompromisov v ovládateľnosti

26-palcové kosiace ústrojenstvo zaisťuje rýchly pokrok pri prerezávaní buriny, kefa, trávy alebo dokonca 2,5-palcových stromov, ale pohyb stroja je stále dosiahnuteľný.

Mulčovacie paluby

Kosiace plošiny na prechádzkach za poľom a krovinorezy sú uzavreté z 3 strán, aby sa posekaný materiál pokosil a potom znovu kosil, čím sa tráva a kefa zmenili na jemný mulč. To znamená, že vo vašom poli zostane menej materiálu a žiadne z riadkov, ktoré získate pri kosačkách s bočným vybíjaním.

26 "širokouhlý výkyvný panel

26-palcová paluba na modeli PRO-26 je dostatočne široká na to, aby mohla rýchlo kosiť výbehy a veľké plochy, ale stále je mimoriadne svižná. Na rozdiel od pevných pevných dosiek, ktoré sa nachádzajú na niektorých kosačkách, sa paluba DR natáča zo strany na stranu, čo jej umožňuje sleduje obrysy nerovného terénu. Táto vlastnosť minimalizuje skalpovanie a zlepšuje trakciu.

Posilňovač riadenia

Jednoduchý, ale efektívny systém kotúčovej brzdy umožňuje funkciu posilňovača riadenia. Každé koleso je vybavené vlastnou brzdou, ktorá sa ovláda ručnou pákou. Po stlačení jednej z brzdových pák sa kosačka ľahko otočí okolo tohto kolesa, čo uľahčí pohyb poľa a kosí okolo prekážok.


Zaradenie

PRO - Profesionálne využitie

Motor

Briggs & Stratton Intek OHV

Hrúbka sekania

Do 6 cm

Výška kosenia

9 cm

Zdvihový objem (cm3)

481 cm3

Prevodovka

3 Dopredu 1 Spätne

Počet valcov

Jeden

Štart motora

Elektrický

Spojka

Elektrický

Fréza

Oceľ kaliber 12 - pevná

Rám

Oceľ kaliber 12

Vzduchový filter

Dual

Objem palivovej nádrže

7,5 Litra

Objem olejovej nádrže

1,65 Litra

Mazanie

Plnotlakový mazací systém

Počet nožov

Jeden

Radenie

Posilňovač riadenia

Veľkosť pneumatiky

45 x 16 x 20 cm

Pneumatiky

Ťahacie

Rozmery (DxŠxV)

218 x 84 x 122 cm

Hmotnosť (kg)

132 kg

Záruka

2 roky


Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty