Lida Lidamino 1kg

 

Lidamino je prípravok získaný hydrolýzou proteínov obohatený o obsah aminokyselín, peptidov a kyseliny listovej. Je vhodná ako na listovú, tak aj na koreňovú aplikáciu. Zvyšuje aktivitu enzymatických procesov a pozitívne pôsobí na tvorbu zásobných látok v rastline, čím sa predchádza predčasnému vyčerpaniu spôsobenému vysokou produkciou.
Lidamino stimuluje rast a vývoj rastliny v najdôležitejších fázach – počas kvitnutia, pri nasadzovaní, po orezávaní alebo po teplotnom strese, po mraze, suchu, fytotoxickom šoku po postrekovaní, atď. Zároveň ako preventívny prípravok, ktorý zosilňuje rastlinu, ktorá je následne odolnejšia voči externým vplyvom.
Obsahuje aktivátor metabolizmu – kyselinu listovú, ktorá zrýchľuje klíčenie a odolnosť peľového zrna a taktiež zväčšuje peľovú tyčinku.
Absorbcia prípravku rastlinou nastáva rýchlo, ako cez koreňový systém, tak aj foliárne cez listy, vďaka čomu sa zrýchli aj syntéza vlastných proteínov.
Použitie:
Odporúča sa použiť na rastlinách, ovocných stromoch (okrem citlivých druhov na aminokyseliny), vinič, pestovanie kvetov a okrasných rastlín, drevín a priemyselných plodín.
Koreňová aplikácia: 10-20 l / ha aplikované priebežne.
Foliárna aplikácia: 150ml na 100l vody. Po poškodení mrazom 200-250ml na 100l vody.


Zloženie:
Organický dusík 8,4%
Aminokyseliny 12%
Kyselina listová 0,1%
Celkový dusík 9,6%

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.