Kvetinový koberec MODROBIELE NEBO 6 g (K)

Semená a sadba | Kód: 705193
Dostupnosť
Skladom
3,479 €
2,899 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Kvetinový koberec MODROBIELE NEBO 6 g  (K)

MODROBIELE NEBO - kolekcia KVETINOVÝ KOBEREC -  špeciálna zmes 17 letničiek v modrej a bielej farbe. Keď sa nebo zrkadlí v zmesi modrobielych letničiek, zamotá sa nám hlava bez toho, aby sme zdvihli oči k letnej oblohe.

Výška kvetinového koberca je 60 – 70 cm.

Zmes je určená na priamu siatie. Odporúčame výsev od 2 do 5 gramov/m². Termín siatie je v apríli až máji a kvitne „skoro symbolicky“ až do konca letných prázdnin a začiatku školského roka. Odporúčame výsev do riadkov 12 - 20 cm z dôvodu ľahšieho odburinenia pred zapojením porastu. Táto zmes je zmesou letničiek a je potrebné ju vysievať každoročne na dobre pripravenú pôdu, pokiaľ možno maximálne odburinenú. Vzhľad porastu sa v priebehu vegetácie mení, takmer každým dňom vyzerá trochu inak. Kvetinová zmes je zložená tak, aby sa kvitnutie rozprestrelo do niekoľkých mesiacov. Vďaka tomu je táto zmes plná prekvapení, vyzerá odlišne v závislosti od klimatických podmienok, typu pôdy i termínu siatia.

Zmes 17 letničiek v modrej farbe napríklad nevädze, nestarce, šalvie rozjasnia bieli baránkovia v podobe cínie, slezovky a ďalších.

Parametre:
Výrobca:   SEMO
Cenová skupina:   6
Množstvo:   6g
Výsev:   04 / 05
Miesto výsevu:   záhon
Miesto pestovania:   záhon

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty