Kolesová strun. kosačka TR4 8,75 FPT BS ES PRO-XL s pojazdom

DR POWER | Profesionálna technika | Kód: DRTR47087BENC

Kolesová strun. kosačka TR4 8,75 FPT BS ES PRO-XL s pojazdom

Dostupnosť
Skladom
Merná jednotka: ks (ks)

Kolesová strun. kosačka TR4 8,75 FPT BS ES PRO-XL s pojazdom

Zdolávajte kopce, svahy a ťažký terén pomocou špičkového modelu s vlastným pohonom. Pohon s premenlivou rýchlosťou vám umožňuje kráčať vlastným pohodlným tempom, zatiaľ čo DR upravuje váš majetok k dokonalosti.

Model s vlastným pohonom PRO-XL má sval, ktorý potrebujete na zvládnutie vašich najťažších projektov kosenia. Rám je pripevnený na 14 "kolesách pre ľahké manévrovanie. PRO-XL kosí 22" riadok, má 5 nastaviteľných výšok kosenia (1,5 "až 3,5") a ponúka ergonomické riadidlá pre kosenie bez stresu.

PRO-XL má dizajn s odsadeným rámom, ktorý vám umožní precíznu kontrolu nad základmi, líniami plotov a inými prekážkami. Predná strana je obohatená o prednú dosku z liateho hliníka, ktorá chráni stroj pred poškodením pri kolízii.

Pohon kolies s premenlivou rýchlosťou

Kolesový vyžínač s vlastným pohonom DR 8.75 SP PRO-XL sa vyznačuje pohonom na kolesách, vďaka čomu je tento model obzvlášť vhodný na použitie v svahoch. Rýchlosť sa ovláda pákou pohonu a je možné ju nastaviť tak, aby vyhovovala používateľom a podmienkam orezania. Keď je rukoväť zatiahnutá, rýchlosť jazdy sa zvýši a na spomalenie rýchlosti jazdy ju mierne uvoľnite.

Elektrický štart

Pre maximálne pohodlie je tento model naštartovaný jednoduchým otočením kľúča, čo eliminuje potrebu zatiahnutia spätného rázu, aby sa motor otočil.

Maximálny výkon

Kolesová kosačka DR 8.75 PRO-XL je poháňaná zážihovým motorom Briggs & Stratton série 875, čo z nej robí najvýkonnejší vyžínač s kolieskami v rade, ktorý jej umožňuje zvládnuť aj najťažšie podmienky kosenia. Motor Briggs & Stratton 875 Series je vybavený najnovšou technológiou OHV poskytujúcou optimalizovaný výkon, ktorý poskytuje dlhšiu životnosť motora a lepšiu spotrebu paliva

Pohodlná obsluha

Veľké 14 "kolesá uľahčujú manévrovanie s vyžínačom, zatiaľ čo riadidlá sa dajú nastaviť tak, aby vyhovovali takmer každému užívateľovi, a poskytujú tak optimálne pohodlie pri orezávaní. Kolesové vyžínače DR sa ovládajú oveľa pohodlnejšie v porovnaní s vyžínačmi držanými v ruke.

Zostava ložiska z liateho hliníka

Zostava ložísk na kosačkách DR Trimmer je odlievaná z ľahkého a vysoko pevného hliníka a má ložiská v hornej a dolnej časti, aby vydržali stovky hodín náročného kosenia a orezávania pri viac ako 3 000 ot./min.

Široká orezávacia hlava

Patentovaná zastrihovacia hlava so širokým telom zabráni zabaleniu a upchatiu vegetácie, aj keď sa zastrihovač používa v hustej vysokej tráve a burine.

Navrhnuté tak, aby vydržali

Rámy kosačiek na kolesové kosačky DR sú vyrobené z vysoko výkonnej ocele, ktorá je ľahká, ale neuveriteľne pevná a povrchová úprava práškovou farbou poskytuje odolnosť proti hrdzi a korózii.


Range

PRO-XL

Motor

Briggs & Stratton 875 Series

Zdvihový objem (cm3)

190 cm3

Krútiaci moment Ft Lbs

8.75

Štart motora

Elektrický

Počet valcov

1

Vzduchový filter

Dual Element

Objem palivovej nádrže

1.1 L

Kapacita olejovej nádrže

0.56 L

Mazanie

Splash

Šírka rezu

55 cm / 22"

Výška kosenia

38 - 89 mm / 1.5" - 3.5"

Rám

14-Gauge Steel

Výška riadidiel

Nastavitelné 73.5 - 120 cm

Pohon kolies

Áno - regulovatelný

Veľkosť pneumatiky

14" Resin

Šírka

54 cm / 21.5"

Hmotnosť (kg)

38 kg


Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty