Agita 10WG 100g proti muchám

Neurčený | Na muchy a komáre | Kód: 416307

Postreková nástraha vo forme vodorozpustného granulátu na ničenie muchy domácej

Dostupnosť
Skladom

Agita 10WG

 

Charakteristika: Postreková nástraha vo forme vodorozpustného granulátu na ničenie muchy domácej, ktorá sa aplikuje náterom alebo postrekom. Používa sa vo všetkých objektoch, kde sa mucha domáca vyskytuje, v komunálnej sfére, v objektoch živočíšnej výroby aj za prítomnosti hospodárskych zvierat.

 

Zloženie: účinná látka 10% thiamethoxam (100g/kg), 0,05% 2-9 tricosen (0,5g/kg)

 

Indikácie: AGITA 10WG je insekticídy prípravok s účinnou látkou novej chemickej skupiny. Nástraha sa aplikuje iba na miesta, ktoré sú muchami vyhľadávané ako sedacie plochy, ako sú okná a dvere a ich okolie, zdroje tepla, časti stien, konštrukcií, technológie a pod. Používa sa aj za prítomnosti zvierat. Aplikuje sa formou vodnej suspenzie postrekom, ručnými alebo motorovými postrekovačmi. Tiež je možná aplikácia natieraním štetcom.

 

Spôsob použitia: Aplikácia náterom – dôkladne premiešajte 400g prípravku AGITA 10WG a 320ml vlažnej vody, tak aby vznikla rovnorodá riedka pasta. Vodou treba pridávať po častiach podľa konzistencie pasty. Toto množstvo postačuje na ošetrenie budovy s podlahovou plochou 100m2, alebo zodpovedajúcej ploche stien/stropu 200m2. Natrite minimálne 30 plôšok cca 10x30 cm tam, kde muchy najčastejšie sadajú (napr. slnečné steny, rámy okien, dojacie potrubia atď.). Takto je potrebné ošetriť cca 2,5% celkovej plochy. Tiež je možné natrieť kúsky kartónu, polyetylénu a tie porozvešiavať ku stropu. Aplikácia postrekom – dôkladne premiešajte 400g prípravku AGITA 10WG a 3,2 litra vlažnej vody. Toto množstvo postačuje na ošetrenie budovy s podlahovou plochou 100m2 alebo zodpovedajúcej ploche stien/stropu 200m2, ošetruje sa asi 30% alebo 60-90m2. Postrekom sa ošetrujú plochy, kde sa muchy najčastejšie vyskytujú. Do nádoby postrekovača, čiastočne naplnenej vodou, sa za stáleho miešania vsype odvážené množstvo prípravku. Po doplnení vodou na stanovený objem a dôkladnom rozmiešaní je možné AGITA 10WG aplikovať. Ak bola práca prerušená na viac než 30 minút, suspenziu premiešajte. Nariedenú suspenziu prípravku použite v deň jej prípravy, najlepšie ihneď po jej príprave. Neaplikujte na špinavé alebo čerstvo nabielené steny. AGITA 10WG je možné aplikovať za prítomnosti zvierat, je však nutné sa vyvarovať priamych zásahov zvierat.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Rôzne varianty
FLORIMO UNIverzálne tekuté hnojivo

FLORIMO UNIverzálne tekuté hnojivo

 

Skladom

FLORIMO UNIverzálne tekuté hnojivo

Rôzne varianty
MILANO FULL COLOR keramický kvetináč

MILANO FULL COLOR keramický kvetináč

 

Skladom

Keramické kvetináče (obaly)- dekoračné